0352 321 45 10
Alice
Zen
Chester
Belize
Violet
Serenity

Kurumsal Bilgiler

Mobilya sektöründe edindiğimiz 19 yıllık tecrübemizi, mobilya sektörünün yeni markası olan ELIZANLIFE ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Ürünlerinde özgün tasarım, modern çizgi ve üstün kaliteyi esas alan ELIZANLIFE, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 kapalı alanda ve modern makine parkıyla faaliyet göstermekte ve eğitimli personeliyle kaliteli, çağdaş ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güleryüzü her zaman ön planda tutan ELIZANLIFE üretimde ve satışta insan sağlığı, konfor, kalite ve uygun fiyat politikasını amaç ve ilke edinmiştir.

ELIZANLIFE alanlarında tecrubesi yüksek personeli ve siz değerli müşteriyle beraber mutlu ve sağlıklı bir gelecek hedeflemektedir.

Misyon & Vizyon

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzü her zaman ön planda tutan ELIZANLIFE üretimde ve satışta insan sağlığı, konfor, kalite ve uygun fiyat politikasını amaç ve ilke edinmiştir. ELIZANLIFE alanlarında tecrübesi yüksek personeli ve siz değerli müşteriyle beraber mutlu ve sağlıklı bir gelecek hedeflemektedir.

/Dosya/anasayfa/anasayfa.png